تیم ما در جمهوری اسلامی ایران

Mandeep O'brien

مندیپ اوبرایان

UNICEF
نمایندهٔ صندوق کودکان سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران
 
 
 
خانم مندیپ اوبرایان طی بیست سال گذشته در دفاتر مرکزی و نمایندگی‌های کشوری سه آژانس سازمان ملل متحد فعالیت کرده است. ایشان پیش از انتصاب به عنوان رئیس دفتر یونیسف ایران (مرداد ۱۳۹۸)، به عنوان معاون روابط بین‌دولتی، بسیج منابع، مشارکت‌های مؤسسات مالی بین‌المللی در بخش مشارکت‌های عمومی (۱۳۹۵-۱۳۹۸) و مشاور ارشد و مدیر تیم در بخش مشارکت‌های ملل متحد (۱۳۹۲-۱۳۹۵) فعالیت کرده است. ایشان معاون و نماینده موقت صندوق جمعیت ملل متحد در ویئتنام (۱۳۹۰-۱۳۹۲) و متخصص برنامه‌ریزی راهبردی این صندوق در نیویورک (۱۳۸۵-۱۳۸۹) با تمرکز بر اجرای سیاستگذاری اجتماعی در ۱۰ کشور آفریقا و آسیا بود. خانم اوبرایان فعالیت در سازمان ملل متحد را در سال ۲۰۰۰ و به عنوان هماهنگ‌کننده کشوری داوطلبان در برنامه توسعه ملل متحد در هند آغاز کرده و تا سال ۲۰۰۵ به عنوان کارشناس ملی برنامه‌ در این کشور فعالیت نمود. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد روابط بین‌الملل از دانشکده حقوق و دیپلماسی فلچر بوستون (آمریکا)، کارشناسی ارشد جامعه‌شناسی از دانشکده اقتصاد دهلی (هند) و گواهینامه عالی روش‌های تحقیق حوزه سلامت و بهداشت از دانشکده بهداشت و علوم پزشکی مناطق گرمسیری لندن (انگلستان) است. وی به خاطر عملکرد درخشان دانشگاهی‌اش مفتخر به دریافت نشان طلای کوندا داتار از رئیس‌جمهوری هند شده است.
خانم اوبرایان متأهل و دارای یک فرزند دختر است.
Alexander Fedulov

الکساندر فدولوف

UNODC
نماینده کشوری دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد
 
 
 
الکساندر فدولوف بیشتر از ۲۶ سال در زمینهٔ کنترل مواد مخدر فعالیت داشته است، از جمله پست‌های مدیریتی ارشد با دفتر مقابله با مواد مخدر و جرم سازمان ملل متحد در قرقیزستان، ایران و سازمان فدرال مبارزه با قاچاق مواد مخدر روسیه (FDSC). وی نمایندهٔ FDSC در جمهوری اتریش بوده و با پستی دیپلماتیک به عنوان مشاور سفارت روسیه در اتریش فعالیت نموده است. ایشان رئیس واحد گروه همکاری های بین المللی FDSC روسیه و رئیس بخش پزشکی قانونی در خدمات پلیسی پزشکی قانونی مسکو فعالیت داشته است. هنگام خدمت پلیسی در وزارت کشور روسیه، در سالهای ۲۰۰۰-۲۰۰۳ به عنوان عضو حافظان صلح سازمان ملل متحد در وزارت دفاع روسیه در بوسنی و هرزگوین خدمت کرده است. آخرین مقام ایشان در پست‌های گوناگون در مأموریت حفظ صلح سازمان ملل متحد، ریاست تدارکات ماموریت میدانی سازمان ملل متحد در دفتر مرکزی ماموریت سازمان ملل متحد در سارایوو بوده است. وی دارای دکترای علوم سیاسی است.
Ivo Freijsen

ایوو فریسن

UNHCR
نمایندهٔ کمیسر عالی آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران
 
 
ایوو فریسن ۲۶ سال سابقهٔ کار در حوزهٔ فعالیت‌های بشردوستانه در سمت‌های مدیریتی ارشد در کشورهای متعددی از جمله اردن، سودان، عراق، مصر، اریتره و سوئیس داشته و با دفتر هماهنگی امور بشر دوستانهٔ سازمان ملل متحد (OCHA) و سازمان های غیر دولتی مانند MSF-Holland، Care USA و کمیسیون اروپا (ECHO) همکاری نموده است. در نوامبر سال ۲۰۱۸، به عنوان نمایندهٔ کمیسر عالی به آژانس پناهندگان سازمان ملل متحد در تهران، ایران پیوست. ایشان فارغ‌التحصیل رشته زبان عربی و مطالعات خاورمیانه در مقطع کارشناسی ارشد از دانشگاه لیدن است و در موسسه کلینژندل و دانشگاه قاهره تحصیل کرده است.
Cvetan Cvetkovski

تِسِوِتان تِسِوِتکوفسکی

UNESCO
سرپرست دفتر منطقه‌ای یونسکو در تهران
 
 
 
تِسِوِتان تِسِوِتکوفسکی ۱۲ سال در زمینهٔ حقوقی در کشور مقدونیه فعالیت کرده است و سمت‌های گوناگونی چون مشاور حقوقی دادگاه قانون اساسی، ریاست بخش حقوق بشر در وزارت دادگستری و همچنین نمایندهٔ دولت در دادگاه حقوق بشر اروپا را بر عهده داشته است. ایشان از ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۲، مشاور ارشد رئیس دادگاه بین‌المللی کیفری برای رواندا در سازمان ملل متحد بود. مدرک دکترای حقوق خود را از دانشگاه سن سی‌ریل و متودیوس اسکوپیه، جمهوری مقدونیه، دریافت کرده است.
Sathya Doraiswamy

ساتیا دورایسوامی

UNFPA
نماینده صندوق جمعیت ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران
 
 
 
دکتر ساتیا دورایسوامی نماینده صندوق جمعیت ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران است. ایشان دارای بیش از ۲۰ سال تجربه در فضای دانشگاهی، دولتی، سازمان های غیردولتی و سازمان ملل متحد (آژانس پناهندگان ملل متحد و صندوق جمعیت ملل متحد) می باشند. سابقه علمی ایشان کارشناسی پزشکی/ جراحی و کارشناسی ارشد پزشکی اجتماعی از چنای هند است. ایشان دارای دکترای سلامت از دانشگاه باث در بریتانیا بوده؛ همچنین دارای دیپلم‌های تحقیقات کاربردی جمعیت، آمار کاربردی و مدیریت منابع انسانی است. ایشان در ظرفیت‌های مختلف در آسیا، آفریقای جنوب صحرا، اروپا و آسیای غربی، کار و تدریس کرده است. عمده فعالیت ایشان در حمایت از پاسخگویی سلامت بشردوستانه برای پناهندگان و سایر جوامع تحت تأثیر منازعات بوده است. ایشان دارای چندین اثر در مجلات برجسته بوده و در بسیاری از کنفرانس های جهانی ارائه نموده است.
Syed Jaffar Hussain

سید جعفر حسین

WHO
نماینده سازمان جهانی بهداشت در جمهوری اسلامی ایران
 
 
 
دکتر سید جعفر حسین، اهل کشور پاکستان، از تاریخ ۱۸ فروردین ۱۴۰۰ به سمت نماینده سازمان جهانی بهداشت در جمهوری اسلامی ایران منصوب شده است. پیش از این، ایشان از تیر ماه ۱۳۹۸ تا ۱۱ فروردین ۱۴۰۰ ریاست کابینه دفتر منطقه مدیترانه شرقی سازمان جهانی بهداشت را بر عهده داشت. دکتر حسین همچنین به عنوان نماینده سازمان جهانی بهداشت در لیبی (شهریور ۱۳۹۴ – تیر ۱۳۹۸) و سرپرست دفتر نمایندگی این سازمان در تونس (اردیبهشت ۱۳۹۵ – بهمن ۱۳۹۶) خدمت کرده است. در طی این دوره، وی به مدت شش ماه سمت هماهنگ‌کننده مقیم/بشردوستانه را نیز عهده‌دار بود. پیش از پیوستن به دفتر لیبی، دکتر حسین نماینده سازمان جهانی بهداشت در عراق بود (۱۳۸۹ تا ۱۳۹۴) و برای مدتی نیز همزمان کشور سوریه را پوشش می‌داد. وی از سال ۱۳۸۲ عهدا دار سمت مشاور در قسمت ارتقای سلامت در حوزه خشونت، جراحت و معلولیت را در دفتر منطقه مدیترانه شرقی بود. دکتر حسین دارای مدرک دکترای بهداشت عمومی از دانشگاه بلفورد در ایالات متحده آمریکا، مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت بیمارستان و خدمات بهداشتی از دانشگاه لیدز، انگلستان، و مدرک پزشکی از دانشگاه پیشاور پاکستان است. دکتر حسین پیش از پیوستن به دفتر منطقه‌ای سازمان جهانی بهداشت سمت‌های مختلفی را بر عهده داشته است که از آن جمله می‌توان به مسئول پروژه در حوزه سلامت کودکان در دفتر نمایندگی یونیسف در پاکستان، کارشناس ارشد حوزه سلامت کودکان در دفتر نمایندگی سازمان جهانی بهداشت در پاکستان و هماهنگ‌کننده سلامت در دفتر نمایندگی کمیساریای عالی پناهندگان سازمان ملل در پاکستان/افغانستان در خلال سال‌های ۱۳۷۶ تا ۱۳۸۲ اشاره کرد. دکتر حسین در فاصله سال‌های ۱۳۶۹ تا ۱۳۷۶ سمت‌های متعددی را در دولت پاکستان بر عهده داشته است، از جمله: معاون برنامه جامع واکسیناسیون، معاون بهداشت منطقه‌ای، جانشین معاونت پزشکی بیمارستان روانپزشکی و مدیر برنامه سلامت زنان در برنامه ملی مراقبت‌های بهداشتی اولیه و تنظیم خانواده. دکتر حسین فعالیت‌های گسترده‌ای در حوزه فوریت‌های بهداشتی بویژه در زمینه تقویت نظام بهداشتی پس از وقوع فوریت و مسائل بهداشتی مرتبط با پناهندگان و مهاجران در منطقه و فراتر از آن انجام داده است. ایشان از سال ۱۳۸۵ تا ۱۳۸۹ داور حل و فصل اختلافات در دفتر منطقه‌ای بودند. دکتر حسین هدایت طرح‌های متعددی را در سازمان ملل، بانک جهانی و سازمان جهانی بهداشت عهده‌دار بوده و همچنین مقالات متعددی را در مجلات بین‌المللی منتشر کرده‌اند.
Aliashraf Mojtahed Shabestari

علی اشرف مجتهد شبستری

OCHA
ریاست دفتر امور بشردوستانه سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران
 
 
 
علی اشرف مجتهد شبستری دیپلمات کاریر است و بیش از چهار دهه سابقه در دیپلماسی، سیاست خارجی و روابط بین الملل دارد. او علاوه بر خدمت در نمایندگی ایران در سازمان ملل متحد در نیویورک، سفیر جمهوری اسلامی‌ ایران در تاجیکستان، سفیر در سازمان ملل- ژنو، رئیس گروه مطالعات سازمان‌های بین المللی بوده و از سال ۲۰۰۵ تا ۲۰۱۱ بعنوان رئیس نمایندگی اوچا در تهران، سپس مشاور ارشد معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان محیط زیست، عضو هیأت مدیره صندوق ملی محیط زیست انجام وظیفه نموده‌ است و با برنامه صندوق جمعیت ودفتر مقابله با مواد مخدر و جرم ملل متحد نیز همکاری کوتاه مدت داشت.
شبستری در رشته اقتصاد بین‌الملل تحصیل نموده و آشنایی عمیقی با سیستم سازمان ملل متحد و تبحر در مذاکرات و میانجیگری دارد. بخاطر نقش کلیدی که در مذاکرات صلح بین تاجیکان داشت، از سوی دولت تاجیکستان «نشان صلح و دوستی» به وی اعطا گردیده و رسماً مورد تقدیر کمیته صلیب سرخ بین‌الملل قرار گرفت. او در عین حال تجربه وسیعی با موسسات تحقیقاتی و سازمان‌های مردم نهاد داشته، تدریس در دانشکده روابط بین الملل وسردبیری مجله سیاست خارجی را نیز در سوابق خود دارد.
Fardad Doroudi

فرداد درودی

UNAIDS
مدیر کشوری برنامهٔ مشترک سازمان ملل متحد در زمینه ایدز در جمهوری اسلامی ایران
 
 
 
دکتر فرداد درودی از سال ۱۹۹۹ در سازمان ملل متحد و از سال ۲۰۰۹ به عنوان مدیر کشوری برنامهٔ مشترک سازمان ملل متحد در زمینه ایدز مشغول به فعالیت است. وی مدرک دکتری پزشکی خود را در سال ۱۹۹۲ از دانشگاه علوم پزشکی ایران دریافت نموده و در سال ۱۹۹۸ موفق به دریافت گواهینامه کمیسیون آموزش فارغ‌التحصیلان پزشکی خارجی از ایالات متحده گردیده است. ایشان تحصیلات خود را در زمینهٔ رهبری و مدیریت پیشرفته در مراقبت‌های بهداشتی، همچنین تحقیقات کارآزمایی بالینی در دانشگاه مک‌مستر، کانادا ادامه داده است. دکتر درودی کارشناسی ارشد بهداشت عمومی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران تکمیل کرده است. ایشان دارای دو دهه تجربهٔ کاری در نهادهای مختلف سازمان ملل متحد در سمت‌های گوناگون است. دکتر درودی در زمینه های مختلف در سطوح ملی و بین‌المللی پژوهش انجام داده و کتاب‌ها و مقالاتی در حوزه پزشکی و مدیریت منتشر کرده است. وی به عنوان تسهیل‌گر و مدرس در کنفرانس‌ها و کارگاه‌های مختلف بین‌المللی ارائه خدمت نموده و به عنوان مشاور فنی در نهادهای گوناگون بین‌المللی نقش ایفا کرده است.
Letizia Rossano

لتیزیا روسانو

APDIM – UN ESCAP
مدیر مرکز آسیا و اقیانوسیه برای توسعه مدیریت اطلاعات بلایا (اپدیم)
 
 
 
لتیزیا روسانو در اسفندماه ۱۳۹۷ به عنوان مدیر مرکز آسیا و اقیانوسیه برای توسعه مدیریت اطلاعات بلایا (اپدیم) وابسته به کمیسیون اقتصادی اجتماعی ملل متحد در آسیا و اقیانوسیه (اسکاپ) منصوب شد. خانم روسانو با بیش از ۲۴ سال خدمت کارمند دائم دبیرخانه سازمان ملل است. خانم روسانو از فروردین ۱۳۹۲ تا بهمن ماه ۱۳۹۷ رئیس بخش بسیج منابع در دفتر کاهش خطربلایا در سازمان ملل متحد بود. در سال ۱۳۹۲ و ۱۳۹۰، وی به عنوان تنها مشاور امور بشردوستانه نماینده مشترک ویژه در تلاش‌های میانجیگری سوریه، آقای لخدار براهیمی‌، و فرستاده مشترک ویژه در امور سوریه، آقای کوفی عنان منصوب شد. در سال ۱۳۹۱ خانم روسانو ریاست واحد بسیج منابع سازمانی در دفتر هماهنگی امور انساندوستانه (اوچا) در سازمان ملل متحد در ژنو را بر عهده داشت. وی بین سالهای ۱۳۸۸-۱۳۸۹ سمت هماهنگ کننده ارشد ارزیابی میان مدت چارچوب اقدام هیوگو در دفتر کاهش بلایای سازمان ملل متحد در ژنو را بر عهده داشت. از ۱۳۸۳ تا ۱۳۸۷ وی در مقر سازمان ملل متحد در نیویورک، ریاست دبیرخانه کمیته دائمی‌بین آژانس‌ها (IASC) کمیته اجرایی امور بشردوستانه در دفتر ملل متحد برای هماهنگی امور انساندوستانه (اوچا) را بر عهده داشت. از سال ۱۳۸۰ تا ۱۳۸۳ دستیار ویژه مدیر خدمات مقابله با ﻣﯿﻦ ﺳﺎزﻣﺎن ﻣﻠﻞ ﻣﺘﺤﺪ دراداره عملیات حفظ صلح سازمان ملل متحد بود و به مسائل مربوط به مین‌های زمینی ضد نفر و مهمات خوشه‌ای رسیدگی می‌نمود. خانم روسانو کار خود را در سازمان ملل متحد در سال ۱۳۷۳ به مدت دو سال به عنوان کمک کارشناس دفتر منطقه‌ای برنامه سابق کنترل مواد مخدر سازمان ملل متحد در در جنوب آسیا ر دهلی نو، هند آغاز کرد. تجربه حرفه‌ای خانم روسانو قبل از ورود به سازمان ملل متحد در زمینه روابط و ارتباطات خارجی حرف بوده‌ است. خانم روسانو دارای مدرک کارشناسی ارشد در زمینه اقدام بشردوستانه و حل منازعات از دانشکده حقوق و دیپلماسی فلچر، دانشگاه تافتس (۱۹۹۹) است. او بورس تحصیلی کامل زبان از کالج مولنبرگ در ایالت متحد آمریکا دریافت کرد و در آنجا زبان ایتالیایی تدریس نمود. او گواهینامه رهبری و سازمان‌های پیچیده دارد و دارای مدرک رشته علوم سیاسی از دانشگاه باری در ایتالیا (۱۹۸۹) است. خانم روسانو به زبان انگلیسی، ایتالیایی (زبان مادری او) و فرانسه مسلط است و به زبان اردو / هندی صحبت می‌کند.
Michael O. Agboola

مایکل آگبولا

UNDSS
مشاور دفتر امور ایمنی سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران
 
 
 
مایکل آگبولا در تاریخ ۸ مهرماه ۱۳۹۸ به عنوان مشاور ایمنی دفتر امور ایمنی سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران منصوب و مشغول به انجام وظیفه شد. او دارای نزدیک به ۳۱ سال تجربه در زمینه ایمنی و اجرای قانون است که ۱۷ سال سابقهٔ آن در محیط‌های عملیاتی بین‌المللی در سازمان ملل متحد است. پیش از شغل کنونی، او به مدت یک سال و نیم به عنوان کارشناس هماهنگ کنندهٔ ایمنی در دفتر سازمان ملل متحد در اتحادیه آفریقایی مستقر در آدیس آبابا در اتویوپی مشغول به کار بوده است. قبل از آن به مدت ۶ سال، به عنوان معاون رئیس مشاور ایمنی در لیبریا انجام وظیفه کرد. ایشان به طور دقیق بین سال‌های ۲۰۰۰ تا ۲۰۰۲ در تیمور شرقی،از سال ۲۰۰۴ تا ۲۰۰۵ در لیبریا، از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۰۸ در تیمور شرقی، از سال ۲۰۰۸ تا ۲۰۰۹ در لبنان و از سال ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۸ در لیبریا مشغول به انجام وظیفه بود. خارج از چهارچوب ساختاری سازمان ملل متحد، او به عنوان نیروی پلیس نیجریه در مقام دستیار رئیس پلیس خدمت می‌کرد. تحصیلات وی در آکادمی پلیس و دانشگاه‌های غیر نظامی باعث شده تا صلاحیت ومهارت‌های عالیه آموزشی، توسعه مردمی، اعتماد سازی، مدیریت روابط، ارائه رهبری کاربردی، برنامه‌ریزی، و تصمیم‌گیری را کسب کند. مدرک لیسانس ایشان در زمینه ی آموزش/اقتصاد و مدرک فوق لیسانس در زمینه مدیریت (MBA) است. او فارغ‌التحصیل دانشگاه افسری نیجریه و دارای همسر و فرزند است.
Mohammad Rajai-Moghadam

محمد رجایی مقدم

UNIC
سرپرست مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران
 
 
 
محمد رجایی مقدم از ۱۹۹۱ به عنوان کارشناس و سپس از ۱۹۹۷ به عنوان معاون مرکز اطلاعات سازمان ملل متحد در تهران مشغول به کار بوده و قبل آن، به عنوان روزنامه نگار در نشریه کیهان انگلیسی کار کرده است. ایشان دارای مدرک کارشناسی در رشته علوم سیاسی ازدانشگاه ماساچووستس در شهر بوستون است.
Mohammad Safari

محمد صفری

IOM
مسئول راهبری آژانس سازمان ملل متحد در امور مهاجرت در جمهوری اسلامی ایران
 
 
 
دکتر محمد صفری دانش‌آموختهٔ مدرسهٔ کسب و کار دانشگاه هاروارد و دارای مدرک DBA از دانشگاه تهران، مدرک کارشناسی ارشد مدیریت کارآفرینی از دانشگاه شهید بهشتی، کارشناسی ارشد مترجمی زبان انگلیسی از دانشگاه تهران و مدرک کارشناسی اقتصاد نظری از دانشگاه تهران است. او در سال ۲۰۰۸ (مهرماه ۱۳۸۷) به عنوان کارآموز به آژانس سازمان ملل متحد در امور مهاجرت پیوست و در حال حاضر مسئولیت راهبری دفتر این آژانس سازمان ملل متحد را در جمهوری اسلامی ایران به عهده دارد. تخصص ایشان در زمینه‌های مدیریت استراتژیک، تحلیل کسب و کار، توسعه و مدیریت طرح و برنامه است.
Maryam Javan Shahraki

مریم جوان شهرکی

UNIDO
نمایندهٔ سازمان توسعهٔ صنعتی ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران
 
 
 
مریم جوان شهرکی از سال ۱۳۹۶ تا کنون نمایندهٔ سازمان توسعهٔ صنعتی ملل متحد در ایران است. او دارای مدرک دکترای مطالعات توسعه و کارشناسی ارشد علوم سیاسی از دانشگاه تهران است و دورهٔ دکترای حکمرانی جهانی را نیز در دانشگاه واترلو کانادا گذرانده است. ایشان همچنین موفق به کسب مدرک MBA از موسسهٔ سوفیا آنتی‌پولیس فرانسه گردیده است. جوان شهرکی سابقه پانزده سال همکاری با دولت ایران در سمت های مدیر دپارتمان سرمایه گذاری خارجی شورای عالی عتف در وزارت علوم و مدیر امور بین‌الملل وزارت صنعت، معدن و تجارت را در کارنامهٔ حرفه‌ای خود دارد. وی همچنین عضو هیأت علمی مرکز تحقیقات سیاست علمی کشور بوده و دروس مرتبط در حوزه سیاست‌گذاری، آینده‌نگری و برنامه‌ریزی استراتژیک را تدریس می نماید.
Namig Heydarov

نامیگ حیدروف

UNAMI
رئیس دفتر هماهنگ کننده یونامی در ایران
 
 
 
آقای حیدراف، از سال ۱۹۹۵ در هیات‌های مختلف سیاسی و حافظ صلح سازمان ملل، سازمان‌های بین‌المللی و دیگر بخش‌های خصوصی، سمت‌های مدیریت و مشاور داشته‌اند. ایشان دارای دکترای روابط بین‌الملل و توسعه از آکادمی دیپلماتیک، وزارت امور خارجه در مسکو، فدراسیون روسیه، می‌باشند. آقای حیدراف در کشورهای عراق، افغانستان، پاکستان، تاجیکستان و آذربایجان فعالیت نموده‌اند.
Negar Gerami

نگار گرامی

WFP
نمایندهٔ برنامهٔ جهانی غذا در جمهوری اسلامی ایران
 
 
نگار گرامی دارای مدرک فوق لیسانس ادبیات و زبان‌شناسی آلمانی و انگلیسی از دانشگاه کلن آلمان بوده و تسلط کامل به زبان‌های انگلیسی و آلمانی دارد. از سال ۱۳۷۸ تا کنون در برنامهٔ جهانی غذای سازمان ملل متحد در ایران مشغول به فعالیت بوده و در سال ۱۳۸۵ به عنوان معاون و جانشین نمایندهٔ برنامهٔ جهانی غذا در ایران انتخاب شده و از سال ۱۳۸۷ تا کنون مدیریت دفتر را به عهده گرفته است. وی دارای تجربه فراوان در امور بشردوستانه و مسائل مربوط به پناهندگان است و نخستین نمایندهٔ ایرانی برنامه جهانی غذا در ایران و تنها نمایندهٔ محلی برنامهٔ جهانی غذا در جهان است.
Claudio Providas

کلودیو پروویداس

UNDP
نمایندهٔ مقیم برنامهٔ توسعهٔ سازمان ملل متحد در جمهوری اسلامی ایران
 
 
کلودیو پروویداس در ۲۷ سال گذشته در سازمان ملل متحد و صندوق توسعهٔ ملل متحد در موزامبیک، دفتر نیویورک، ترینیداد و توباگو، اکوادور، بولیوی، تیمور شرقی و ایران در هر دو زمینه توسعه و امور بشردوستانه فعالیت داشته است. ایشان دارای مدرک کارشناسی ارشد در رشته مدیریت از دانشگاه EAP فرانسه و مدرک کارشناسی در رشته زیست شناسی از دانشگاه ریپوبلیکا اروگوئه است.
Gerold Bödeker

گِرولد بودِکِر

FAO
نماینده سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) در جمهو‌ری اسلامی ایران
 
 
 
گِرولد بودِکِر ماموریت خود را به عنوان نمایندهٔ سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (فائو) از آبان ماه سال ۱۳۹۷ آغاز کرد. وی در سال ۱۳۷۲ به عنوان متخصص اقتصاد کشاورزی به مرکز سرمایه گذاری در مقر اصلی فائو پیوست. در سال ۱۳۷۶ به عنوان اقتصاددان در واحد مطالعات چشم‌انداز جهانی مشغول به کار شد و از سال ۱۳۸۶ تا ۱۳۸۹ به عنوان تحلیلگر پروژه، در واحد خدمات برنامه کمک‌های فنی فائو بوده است. وی در سال ۱۳۸۹ به دفتر منطقه‌ای فائو دراروپا و آسیا‌ی مرکزی مستقر در بوداپست، مجارستان پیوست. آقای بودِکِر دارای مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه ریدینگ در انگلستان است.